Produkte

   
 • You've just added this product to the cart:

  Hydrating Day Cream

  0 out of 5

  Hydrating Day Cream

  Për lëkurë të thatë & shumë të dehidratuar.

  -Hidraton plotësisht lëkurën për të zvogëluar pamjen e rrudhave të vogla të shkaktuara nga dehidratimi.

  Me acid hialuronik dhe e pasuruar me antioksidantët , anti moshë, çaj jeshil,vitamina C dhe E, si dhe Aloe zbutëse , kjo formulë ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga radikalët e lira dhe efektet e mjedisit.

  Përdorimi:Aplikoni një sasi të vogël në majat e gishtave dhe përhapeni në të gjithë fytyrën dhe dekoltenë me goditje të lehta nga posht lart.

 • You've just added this product to the cart:

  Ultra Hydrating Serum

  0 out of 5

  Ultra Hydrating Serum

  Serumi më i mirë me acid hialuronik vegan në dispozicion,me një formulim që përmban ushqyes të domosdoshëm për lëkurën, mbush me hidratim intesiv,lëmon rrudhat e imta duke i dhënërivitalizim dhe rigjenerim lëkurës.Ky serum  është një shtresë e vlefshme për çdo rutinë të kujdesit të lëkurës,veçanërisht për lëkurat e thata.

  Përdorimi:Aplikoni një shtresë të pasur mbi fytyrë dhe dekolte të pastër.Në mëngjes dhe mbrëmje, vetëm ose në kombinim me hidratuesin tuaj të preferuar Derma E.

 • You've just added this product to the cart:

  Hydrating Scrub

  0 out of 5

  Hydrating Scrub

  Pastron thellësisht lëkurën nga qelizat e vdekura dhe papastërtitë falë pudrave nga lëvozhga e arrës.Me Acid Hialuronik dhe Vitamina A nxit rigjenerimin e lëkurës,njëtrajtëson dhe lëkura do të ketë një shkëlqim vibrues rinor.

  Përdorimi:Shkumboni një sasi të vogël në lëkurë dhe qafën,pastaj shpëlajeni tërësisht me ujë.Përdoreni 1-2 herë në javë.

 • You've just added this product to the cart:

  Purifing 2-in 1 Charcoal Mask

  0 out of 5

  Purifing 2-in 1 Charcoal Mask

  Kjo maskë e dyfishtë ,detox&purifing pastron poret nga toksinat dhe eksofolion butësisht lëkurën.Me Karbonin e Aktivizuar, Farerat e Kajsisë,Algat e Detare & Bladderwrack.

  Përdorimi:Aplikoni 1 herë në javë,maskën në lëkurë të pastër, të thatë,duke shmangur zonën e syve dhe buzëve.Lëreni për 10-15 min ose derisa të thahet.Lagni gishtat dhe masazhoni fytyrën për të aktivizuar përbërësit eksfoliues.Shpërjajeni.

 • You've just added this product to the cart:

  Purifing Daily Detox Scrub

  0 out of 5

  Purifing Daily Detox Scrub

  Eksfoliues natyral me Pudrat e farave të kajsisë dhe çajin jeshil  antioksidues, dhe kompleksin pastrues dhe detoksifikues të vetë linjës, largon mikro-ndotësit dhe papastërtitë për një shkëlqim të freskët, të shendetshëm të lëkurës.

  Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël në lëkurë të lagur ose të thatë dhe masazhojeni lehtë me lëvizje rrethore.Shpëlajeni me ujë të vakët.Mjaft e butë për përdorim të përditshëm.

 • You've just added this product to the cart:

  Purifing Gel Cleanser

  0 out of 5

  Purifing Gel Cleanser

  Formulë pa sulfate, me ph të balancuar që përveç Karbonit të aktivizuar dhe kompleksit pastrues dhe detoksifikues përmban edhe Aloe Vera Juice që ripërtërin lëkurën.

  Përdorimi:Shkumboni një sasi të vogël butësisht mbi fytyrë dhe qafë,pastj shpelajeni tërësisht me ujë.Përdoreni në mëngjes dhe mbrëmje.

 • You've just added this product to the cart:

  Vitamin E Skin Oil

  0 out of 5

  Vitamin E Skin Oil

  Vitamina E depërton në thellësi, rinovon dhe rivitalizon lëkurën.Me 4000 UI vitaminë E në banzë vaj Carthamus të pastër ,hidraton qetëson dhe zbut lëkurën e thatë dhe të ashpër dhe redukton rrudhat.Vitamina E antioksiduese mbron acidet yndryrore të lëkurës dhe lufton radikalet e lira,Vaj Carthaus  është i pasur në acid linoleik si dhe në Ome-ga-6 dhe Omega-3.Ideal për lëkura të thata të ndjeshme që reagojnë ndaj shumë trajtimeve të tjera të lëkurës.

 • You've just added this product to the cart:

  Tea Tree and Vitamin E Oil

  0 out of 5

  Tea Tree and Vitamin E Oil

  Mjekësia në një shishe ku përzihet vaji i pemës së çajit jeshil 75% me Vitaminë E 25%, i njohur për të trajttuar një sërë problemesh të lëkurës duke përfshirë prerjet,gërvishtjet dhe ekzemën.Vaji i pemës së çajit jeshil është një antiseptik i fuqishëm antibakterial,antifungal dhe atyral.Hidratuese natyrale dhe antioksiduese VITAMINA E shtohet për të parandaluar efektin tharës të vajit të lëkurës, për të luftuar radikalet e lira, për të hidratuar lëkurën dhe për të ndihmuar në proçesin e shërimit.

 • You've just added this product to the cart:

  Scalp Relief Conditioner

  0 out of 5

  Scalp Relief Conditioner

  Qetësues falë Tea Tree dhe Mentol, pastrues falë Acidit salicilik dhe ushqyes falë kompleksit Psorzema, së bashku me vaj Bajameje, vaj Argani dhe Aloe organike shpleks flokët dhe rrit shkëlqimin  e tyre.

  Përdorimi: Aplikohet në flokë të larë ,të lagur.Lihet të veprojë për 2-3 minuta.Shplahen dhe thahen flokët si zakonisht.

   

 • You've just added this product to the cart:

  Scalp Relief Shampoo

  0 out of 5

  Scalp Relief Shampoo

  Scalp Relief-Higjienë dhe trajtim i zbokthit me kruajtje dhe irritime

  Formulë e zhvilluar nga mjkët e testuar klinikisht, ku ëeshtë nderthurur veprimi i kompleksitetit herbal terapeutik Psorzerma me vitamina dhe përbërës të tjera natyralë që çojnë në një lëkurë të qetësuar nga krujtjet dhe irrritimet, si dhe flokë të paster dhe të lehtë.

  Scalp Relief Shampoo

  -Pastron:Sistemi i surfaktanteve pa sulfate siguron pastrim të butë dhe pa acaruar.

  -Shkëput skuamat:Acidi salicilik depërton për të hequr skuamat e tepërta të vendosura në sipërfaqe.

  -Qetëson:Tea Tree dhe Mentoli ndihmojnë në qetësimin dhe reduktimin e kruajtjeve  dhe ndihmojnë në ruajtjen e pastërtisë së kokës me kalimin e kohës.

  -Ushqen:Përzierja terapeutike Psozerma Herbal Panthenol nxisin rigjenerimin e thellë të lëkurës së kokës si dhe flokëve.

  Përdorimi:Shampoja mund të përdoret edhe përditë.Masazhohet në flokë të lagur dhe skalp.Lihet të depërtojë për 5-6 minuta.Shplajeni dhe përdoreni sa herë të doni.Të evidentohet kontakti me sytë.

   

 • You've just added this product to the cart:

  Arnica Warming Sore Muscle Rub

  0 out of 5

  Arnica Warming Sore Muscle Rub

  Ky trajtues terapeutik i muskujve dhe trupit hidraton dhe ndihmon në rehatinë e muskujve të mbingarkuar duke reduktuar dhimbjet.Formuluar me një përzierje unike të ekstraktit të luleve të Arnica qetesuese, vajit të pemës së çajit, ekstraktit të xhinxherit, vajti të mentes me fekt ftohës dhe anti-infalmantor dhe vajit të kërpit hidratues, ky krem qetësues absorvohet shpejt dhe nuk eshte i yndyrshëm, duke siguruar lehtësimin të përkohshëm pas stervitjes, punës intensive ose lojrave intensive.

  Përdorimi:Kremi ngrohet në duar dhe më pas aplikohet në trup apo zonat e prekura.

 • You've just added this product to the cart:

  Intensive therapy foot cream

  0 out of 5

  Intensive therapy foot cream

  Trajtim terapeutik që siguron qetësim të menjëhershëm për:

  -këmbë të lodhura, këmbë të enjtura, që dhembin dhe që shfaqin shënja të qarkullimit të dobët të gjakut ,thembrave të dëmtuara.

  Falë Pycnogenol, farave të pjeshkës, Ginkgo, Yarrow, Arnica, Peppermint dhe Menthanolit, kjo formulë jo vetëm që nxit qarkullimin e gjakut dhe hidraton fuqishëm lëkurën e këmbëve të lodhura nga qarkullimi i zgjatur në një pozicion, por dhe qetëson lëkurën e dëmtuar të thembrave .

  Përdorimi: Aplikohet një sasi e bollshme kremi në këmbët e pastra.Masazhohet secila këmbë, sidomos këmbët e prekura, të thata dhe të dëmtuara.