Vitamin C No Dark Circles Perfecting Eye Cream

Vitamin C No Dark Circles Perfecting Eye Cream

0 out of 5

Ngjyrosni saktë dhe zvogëloni pamjen e qarqeve të errëta, linjave të imëta dhe puffiness rreth delikatesë nën zonën e syve me këtë krem ndriçues të syve. E pasuruar me shafran i Indisë, Mica dhe antioksidantë ushqyes për t’i siguruar lëkurës hidratim thelbësor dhe lë një çehre të përgjithshme më të ndritshme.

Pasur me:

Vitamina C ndihmon në mbështetjen e shëndetit të kolagjenit, duke përmirësuar shfaqjen e lëkurës së dëmtuar nga dielli dhe ndriçon lëkurën.

Kafeina ndihmon në uljen e puffiness dhe qarqet e errëta.

Golden Turmeric ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së të metave dhe përqafon shkëlqimin natyror të lëkurës.

Formuluar me Kafeinë për të ndihmuar në uljen e puffiness dhe qarqet e errëta dhe të lënë sytë duke kërkuar energji. Ideale për të gjitha llojet e lëkurës me sy të fryrë, njollë, ose linja të imëta përreth zonës së syve. Vjen në një aplikues të lehtë për t’u përdorur top-tip.

SKU: 0358 Kategoria: Brand:
  • Porosit Tani

Vitamin C No Dark Circles Perfecting Eye Cream