VITAMIN C INTENSE NIGHT CREAM

VITAMIN C INTENSE NIGHT CREAM

0 out of 5

Ky krem nate luksoz, i pasur në antioksidantë nga probiotikët+
Rooibos+Vit.C si dhe mjaft hidratues, ofron rivendosjen e
mbrojtjes gjatë natës dhe nxit rigjenerimin natyral të lëkurës.
Ideal për të gjitha llojet e lëkurave të prekura nga fotoplakja

SKU: 0370 Kategoria: Brand:
  • Porosit Tani

VITAMIN C INTENSE NIGHT CREAM