VITAMIN C CONCENTRATED SERUM

VITAMIN C CONCENTRATED SERUM

0 out of 5

VITAMIN C CONCENTRATED SERUM
Serum i koncentruar me absorbim të shpejtë dhe veprim të thellë
që forcon kolagjenin, duke minimizuar pamjen e rrudhave dhe
duke përmirësuar tonin e pabarabartë të lëkurës.
– Acidi Hialuronik, hidratuesi intensiv +Vit. C që nuk oksidohet,
punojnë së bashku për të mbrojtur lëkurën nga streset mjedisore,
duke ndihmuar në parandalimin e shenjave të plakjes.
– Aloe vera zbutëse dhe Vit. E hidratojnë për lëkurë të rinuar
thellësisht.

SKU: 0365 Kategoria: Brand:
  • Porosit Tani

VITAMIN C CONCENTRATED SERUM