Vitamin C Brightening Glow Micellar Wipes

Vitamin C Brightening Glow Micellar Wipes

0 out of 5

 

 

Vitamina C: antioksidues i fuqishëm me vetitë ndriçuese të lëkurës dhe anti-plakje që mund të ndihmojnë për të mbështetur shëndetin e kolagjenit.

Vitamina B3: ndihmon në uljen e shfaqjes së inflamacionit, skuqjes dhe plakjes së parakohshme të lëkurës.

Ekstrakt i jamballit: ndihmon për të mbështetur madje tonin e lëkurës, duke zvogëluar shfaqjen e hiperpigmentimit të shkaktuar nga UV.

Të mbushura me Ekstrakt të jamballit dhe Vitaminë B3,  me fibra natyrale lënë lëkurën të pastër, të butë, të freskuar dhe me shkëlqim.

Kategoria: Brand:
  • Porosit Tani

Vitamin C Brightening Glow Micellar Wipes