Ultra Hydrating Serum

Ultra Hydrating Serum

0 out of 5

Serumi më i mirë me acid hialuronik vegan në dispozicion,me një formulim që përmban ushqyes të domosdoshëm për lëkurën, mbush me hidratim intesiv,lëmon rrudhat e imta duke i dhënërivitalizim dhe rigjenerim lëkurës.Ky serum  është një shtresë e vlefshme për çdo rutinë të kujdesit të lëkurës,veçanërisht për lëkurat e thata.

Përdorimi:Aplikoni një shtresë të pasur mbi fytyrë dhe dekolte të pastër.Në mëngjes dhe mbrëmje, vetëm ose në kombinim me hidratuesin tuaj të preferuar Derma E.

Kategoria: Brand:
  • Porosit Tani

Ultra Hydrating Serum