Purifing Daily Detox Scrub

Purifing Daily Detox Scrub

0 out of 5

Eksfoliues natyral me Pudrat e farave të kajsisë dhe çajin jeshil  antioksidues, dhe kompleksin pastrues dhe detoksifikues të vetë linjës, largon mikro-ndotësit dhe papastërtitë për një shkëlqim të freskët, të shendetshëm të lëkurës.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël në lëkurë të lagur ose të thatë dhe masazhojeni lehtë me lëvizje rrethore.Shpëlajeni me ujë të vakët.Mjaft e butë për përdorim të përditshëm.

Kategoria: Brand:
  • Porosit Tani

Purifing Daily Detox Scrub