Purifing 2-in 1 Charcoal Mask

Purifing 2-in 1 Charcoal Mask

0 out of 5

Kjo maskë e dyfishtë ,detox&purifing pastron poret nga toksinat dhe eksofolion butësisht lëkurën.Me Karbonin e Aktivizuar, Farerat e Kajsisë,Algat e Detare & Bladderwrack.

Përdorimi:Aplikoni 1 herë në javë,maskën në lëkurë të pastër, të thatë,duke shmangur zonën e syve dhe buzëve.Lëreni për 10-15 min ose derisa të thahet.Lagni gishtat dhe masazhoni fytyrën për të aktivizuar përbërësit eksfoliues.Shpërjajeni.

Kategoria: Brand:
  • Porosit Tani

Purifing 2-in 1 Charcoal Mask