Micellar Cleansing Water With Vitamin C

Micellar Cleansing Water With Vitamin C

0 out of 5

Uje pastrues pa shpëlarje që pastron në thellësi, nxit hidratimin dhe
unifikon ngjyrën e lëkurës.
Përdorimi: Aplikoni me një tampon pambuku mbi fytyrë, buzë, sy dhe
dekolte. Përdoreni në mëngjes dhe mbrëmje.

SKU: 0355 Kategoria: Brand:
  • Porosit Tani

Micellar Cleansing Water With Vitamin C