Hydrating Night Cream

Hydrating Night Cream

0 out of 5

Për lëkurë të thatë & shumë të dehidratuar

– E pasuruar me antioksidantët anti-moshë, vitaminat C dhe E, si dhe
Aloe zbutëse, kjo formulë ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga
radikalët e lira dhe efektet e mjedisit.
Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël kremi me majat e gishtave dhe
përha- peni në të gjithë fytyrën dhe dekoltenë me goditje të lehta
nga poshtë lart.

SKU: 0466 Kategoria: Brand:
  • Porosit Tani

Hydrating Night Cream