Hydrating Micellar Cleansing Wipes

Hydrating Micellar Cleansing Wipes

0 out of 5

Shpejt dhe me lehtësi hiqni përbërjen, vajin dhe papastërtitë ndërsa hidratoni, zbutni  lëkurën plotësisht .Me aromë të freskët te mbushur me Acid Hyaluronic ultra-hidratues që ndihmon në gjendje, zbut dhe lëkurë të lëmuar, duke e lënë atë të freskët dhe me ujë. Të fortifikuar me ekstrakte të superfrutit Rrushin dhe Maqui Berry, këto fshirje të lehta, me një hap, ofrojnë mbrojtje antioksiduese, ndërsa e mbajnë lëkurën të pastër dhe të freskuar. Plus, secila fshirje është 100% kompostueshme dhe e gjithë paketimi i jashtëm është 100% i riciklueshëm. Testuar hipoallergjik, dermatolog dhe testuar ndjeshmëri.

 

SKU: 0460 Kategoria: Brand:
  • Porosit Tani

Hydrating Micellar Cleansing Wipes