ADVANCED PEPTIDE & COLLAGEN EYE CREAM

ADVANCED PEPTIDE & COLLAGEN EYE CREAM

0 out of 5

Me dy veprime dukshëm hidratues dhe lifting
zbut pamjen e rrudhave më të thella dhe rrudhave
“ këmbë pate”, për pamje më rinore, më
të ndritshme të zonës së syve.
Formula e avancuar kombinon Peptidet e
fuqishme kundër plakjes :
• Matrixyl® synthe’6®: nxit prodhimin e kolagjenit
për lëkurë më të tonifikuar dhe të mbushur.
• Argireline®: redukton rrudhat duke i dhënë butësi lëkurës si dhe
me antioksiduesit nga çaji jeshil dhe vitaminat A, E, Pycnogenol® për
një pamje plot rini dhe rrezatim.
Përdorimi:
Në mëngjes dhe në mbrëmje me goditje te lehta në tërë zonën e syve.

SKU: 0775A Kategoria: Brand:
  • Porosit Tani

ADVANCED PEPTIDE & COLLAGEN EYE CREAM