Lëkurë e Ndjeshme

   
 • You've just added this product to the cart:

  Sensitive Skin Cleanser

  0 out of 5

  Sensitive Skin Cleanser

  Pastrues i lëngët me pH të balancuar qe butësisht largon
  make-up dhe papastërtitë duke reduktuar skuqjen dhe
  irritimet.Antioksiduesit kundër plakjes Pycnogenol® dhe Çaji
  jeshil mbrojnë lëkurën gjatë pastrimit. Kamomili dhe Lemongrass
  qetësojnë dhe freskojnë edhe lëkurën më të ndjeshme.
  Gjithashtu rekomandohet për të gjithë ata që janë në kërkim
  të një pastruesi qetësues, zbutës që e lë lëkurë të pastër dhe
  të mëndafshtë.
  Përdorimi: Aplikojeni në lëkurë, shkumojeni dhe shpëlajeni.