Kujdesi ndaj Trupit

   
 • You've just added this product to the cart:

  Scalp Relief Conditioner

  0 out of 5

  Scalp Relief Conditioner

  Qetësues falë Tea Tree dhe Mentol, pastrues falë Acidit salicilik dhe ushqyes falë kompleksit Psorzema, së bashku me vaj Bajameje, vaj Argani dhe Aloe organike shpleks flokët dhe rrit shkëlqimin  e tyre.

  Përdorimi: Aplikohet në flokë të larë ,të lagur.Lihet të veprojë për 2-3 minuta.Shplahen dhe thahen flokët si zakonisht.

   

 • You've just added this product to the cart:

  Scalp Relief Shampoo

  0 out of 5

  Scalp Relief Shampoo

  Scalp Relief-Higjienë dhe trajtim i zbokthit me kruajtje dhe irritime

  Formulë e zhvilluar nga mjkët e testuar klinikisht, ku ëeshtë nderthurur veprimi i kompleksitetit herbal terapeutik Psorzerma me vitamina dhe përbërës të tjera natyralë që çojnë në një lëkurë të qetësuar nga krujtjet dhe irrritimet, si dhe flokë të paster dhe të lehtë.

  Scalp Relief Shampoo

  -Pastron:Sistemi i surfaktanteve pa sulfate siguron pastrim të butë dhe pa acaruar.

  -Shkëput skuamat:Acidi salicilik depërton për të hequr skuamat e tepërta të vendosura në sipërfaqe.

  -Qetëson:Tea Tree dhe Mentoli ndihmojnë në qetësimin dhe reduktimin e kruajtjeve  dhe ndihmojnë në ruajtjen e pastërtisë së kokës me kalimin e kohës.

  -Ushqen:Përzierja terapeutike Psozerma Herbal Panthenol nxisin rigjenerimin e thellë të lëkurës së kokës si dhe flokëve.

  Përdorimi:Shampoja mund të përdoret edhe përditë.Masazhohet në flokë të lagur dhe skalp.Lihet të depërtojë për 5-6 minuta.Shplajeni dhe përdoreni sa herë të doni.Të evidentohet kontakti me sytë.

   

 • You've just added this product to the cart:

  Vitamin E Shea Body Lotion

  0 out of 5

  Vitamin E Shea Body Lotion

  Locion Trupi Shea Terapeutik i DERMA E është një locion pa aromë që lë lëkurën tuaj të ndjehet e ushqyer. E pasur me Vitaminë E, funksionon për të zbutur në mënyrë dramatike, lëkurën e lëmuar dhe të kondicionuar të thatë, të përafërt, të lëkundur.

  I Pasur me:

  Gjalpë Shea
  Aromë-free
  Vaji i farës së boronicës

  100% vegan, pa paraben, pa gluten, pa OMGJ, pa ftalate, pa benzina, pa lanolinë.

 • You've just added this product to the cart:

  Vitamin E Lavender-Neroli

  0 out of 5

  Vitamin E Lavender-Neroli

  Vitamin E Lavender-Neroli Therapeutic Shea Body Lotion

  Aromë delikate me vajra me aromë natyrale, DERMA E’s Lavender Vitamina E Lavender & Neroli Lotion Locion Trupi Shea Intensional moisturizes dhe ringjallet për lëkurë më të shëndetshme dhe më të ushqyeshme.

  I Pasur me:

  Gjalpë Shea
  Vajra me aromë natyrale përfshirë Lavender dhe Neroli
  Vaj organik i ullirit organik
  Vaji i farës së boronicës
  Me Vitaminë E të pasura me antioksidant

   

 • You've just added this product to the cart:

  Therapeutic Moisture Shea Hand Cream

  0 out of 5

  Therapeutic Moisture Shea Hand Cream

  Aromë delikate me Lavender dhe Neroli, Krem dore për lagështi terapeutike DERMA E do t’i lërë duart tuaja të ndjehen të hidratuara. Vitamina E me spektër të plotë jep përfitime të shkëlqyera antioksiduese dhe të dobishme.

  Pasur me:

  Gjalpë Shea
  Vajra me aromë natyrale përfshirë Lavender dhe Neroli
  Vaj organik i ullirit organik
  Vaji i farës së boronicës
  Vaj organik i farës Jojoba
  Ekstrakt gjethe çaji jeshil organik
  Ekstrakt organik Aloe Vera
  Vitaminë E të pasura me antioksidant

   

 • You've just added this product to the cart:

  Vitamin E Fragrance-Free, Therapeutic Moisture Shea Hand Cream

  0 out of 5

  Vitamin E Fragrance-Free, Therapeutic Moisture Shea Hand Cream

  Kremi për riparimin e duarve Shea DERMA E do t’i lërë duart tuaja të ndjehen të qetë. Lehta, thithëse e shpejtë dhe jo e yndyrshme, ky krem i dobishme i lë edhe duart më të buta, të buta, të lëmuara dhe të rikuperuara.

  I pasur me:

  Gjalpë Shea
  Aromë-free
  Vaji i farës së boronicës
  Vaj organik i ullirit organik
  Vaj organik i farës Jojoba
  Ekstrakt gjethe çaji jeshil organik
  Ekstrakt organik Aloe Vera
  Vitaminë E të pasura me antioksidant

 • You've just added this product to the cart:

  Rosehip & Almond, Protecting Shea Hand And Cuticle Cream

  0 out of 5

  Rosehip & Almond, Protecting Shea Hand And Cuticle Cream

  Kremi i mbrojtjes së duarës dhe kutikulave të DERMA E do t’i lërë duart tuaja të ndjehen të rimbushura. Kjo krem me aromë të bukur Rosehip dhe bajame siguron një mbrojtje si doreza ndërsa jep përfitime hidratuese

  Pasur me:

  Gjalpë Shea
  Vitamina E
  Ekstrakt frutash Rosehip
  Vaji i bajames së ëmbël
  Përzierje vaji me aromë natyrale duke përfshirë Rosehip dhe bajame të ëmbël

   

 • You've just added this product to the cart:

  Rosehip & Almond, Protecting Shea Body Lotion

  0 out of 5

  Rosehip & Almond, Protecting Shea Body Lotion

  I pasur me:
  Gjalpë Shea
  I mbushur me Vitaminë E
  Ekstrakt frutash Rosehip
  Vaji i bajames së ëmbël
  Vaj frutash ulliri
  Përzierje vaji me aromë natyrale duke përfshirë Rosehip dhe bajame të ëmbël.

  Pasur me gjalpë natyror Shea për të ndihmuar në plotësimin e pengesës natyrale të lagështisë së lëkurës. Ky locion i lehtë thith menjëherë për të ndihmuar në zbutjen dhe për të mbajtur lëkurën të ndihet e butë e butë. Ky produkt është 100% vegan, pa mizori, pa paraben, pa gluten, pa OMGJ, pa ftalate, pa benzina, pa lanolinë.

 • You've just added this product to the cart:

  Lemongrass & Thyme, Restoring Shea Body Lotion

  0 out of 5

  Lemongrass & Thyme, Restoring Shea Body Lotion

  Aromë e shijshme me një përzierje vaji me aromë natyrale duke përfshirë Lemongrass natyrale dhe Thyme.

  Pasur me:
  Vitamina E
  Gjalpë Shea
  Ekstrakt i gjetheve të trumzës
  Vaj frutash ulliri
  Përzierje vaji me aromë natyrale duke përfshirë Lemongrass dhe Thyme.
  Ky locion i lehtë dhe absorbues i shpejtë ndihmon për të lënë lëkurën tuaj të ndjehet e qetë, e butë dhe rigjallëruar. Ky produkt është 100% vegan.

 • You've just added this product to the cart:

  Jasmine & Vanilla Shea Body Lotion

  0 out of 5

  Jasmine & Vanilla Shea Body Lotion

  Locion Trupi Hidratues dhe Jarmine i Van DERMA E ndihmon në hidratimin e lëkurës duke ndihmuar në mbrojtjen e kushteve të vështira të natyrave. Aromë e këndshme me një përzierje të vajrave me aromë natyrale duke përfshirë Jasmine natyrale dhe Vanilje.

  Pasur me:

  Gjalpë Shea
  Vitamina E
  Ekstrakt gjethe lule jasemini
  Ekstrakt frutash vanilje
  Vaj frutash ulliri
  Përzierje vaji me aromë natyrale duke përfshirë Jasmine dhe Vanilla.