Skin -lighten -depigmentuese

Skin -lighten -depigmentuese

0 out of 5

Derma. E sjell një produkt me përbërës natyral depigmentues, për të gjitha
tipet e njollave në lëkurë: njolla nga dielli, njolla shtatzënie, apo njolla
plakjeje.
Trajtim inovativ jo i yndyrshëm, hidratues që përdor një përzierje unike
bimore dhe vitaminash që zbardhin dhe njëtrajtësojnë ngjyrën e lëkurës:
– Jamballi ndalon prodhimin e melaninës.
– Alpha-Arbutin, ngadalëson aktivitetin e tirosinazës.
– Vitamina C, njëtrajtësuese e ngjyrës së lëkurës.
– Silybum marianum dhe Xhinseng, që përforcojnë veprimin e
përbërësve të mësipërm.
Nuk përmban asnjë zbardhues të dëmshëm apo hydroquinone, dhe
mund të përdoret për të zbardhur lëkurën në të gjitha pjesët e trupit.
Aplikoni një sasi të vogël në të gjithë fytyrën
dhe dekoltenë ose në atë zonë të lëkurës që
ju dëshironi të trajtoni.
Mund të përdoret në çdo zonë të trupit.
Mund të përdoret nën make-up.
Për efektivitet maksimal, vishni
veshje mbrojtëse për të mbrojtur zonat që po
përpiqeni të zbardhni nga rrezet e diellit direkte,
dhe përdorni kremin mbrojtës me filtra
minerale Derma E.

SKU: 0475 Kategoria: Brand:
  • Porosit Tani

[:sq]Skin -lighten -depigmentuese[:en]Skin -lighten -depigmenting[:]