Sensitive Skin Cleanser

Sensitive Skin Cleanser

0 out of 5

Pastrues i lëngët me pH të balancuar qe butësisht largon
make-up dhe papastërtitë duke reduktuar skuqjen dhe
irritimet.Antioksiduesit kundër plakjes Pycnogenol® dhe Çaji
jeshil mbrojnë lëkurën gjatë pastrimit. Kamomili dhe Lemongrass
qetësojnë dhe freskojnë edhe lëkurën më të ndjeshme.
Gjithashtu rekomandohet për të gjithë ata që janë në kërkim
të një pastruesi qetësues, zbutës që e lë lëkurë të pastër dhe
të mëndafshtë.
Përdorimi: Aplikojeni në lëkurë, shkumojeni dhe shpëlajeni.

SKU: 0696 Kategoria: Brand:
  • Porosit Tani

Sensitive Skin Cleanser