Anti Wrinkle Renewai Cream

Anti Wrinkle Renewai Cream

0 out of 5

Nxit rinovimin e qelizave të lëkurës për të zvogëluar pamjen dhe
gjatësinë e rrudhave. Vit. A së bashku me Vit. E antioksiduese, Allantoinë
dhe Panthenol qetësues, si dhe vajrat e susamit & lulediellit
ushqyes, depërtojnë në shtresat e thella të lëkurës për të trajtuar të
gjitha problemet e plakjes së saj.
Përdorimi: 2 herë/ditë me goditje të lehta për lart, në lëkurë të pastër.

SKU: 0480 Kategoria: Brand:
  • Porosit Tani

Anti Wrinkle Renewai Cream