Anti-Aging Regenerative Night Cream

Anti-Aging Regenerative Night Cream

0 out of 5

Krem natë që nuk e kundërshton moshën

Zgjoheni me lëkurë me pamje të bukur që ndjehet e butë, e lëmuar dhe e butë. Krem nate rigjeneruese kundër plakjes së DERMA E punon për të kthyer orën gjatë gjumit. Ky krem ​​i fuqishme kundër plakjes së natës është formuluar posaçërisht për të ushqyer lëkurën me antioksidantë të fuqishëm si dhe përbërës të tjerë natyrorë që kanë vërtetuar efektivitetin kur bëhet fjalë për krijimin e pamjes së një çehre rrezatuese. Krem nate përmban dy nga antioksidantët më të fortë për aplikim topik: Astaxanthin është 500 herë më i fuqishëm se Vitamina E në neutralizimin e radikalëve të lirë, dhe Pycnogenol® është 50 herë më i fuqishëm se Vitamina E në luftën kundër dëmtimit të radikalit të lirë. Ky është gjithashtu një krem ​​natë suprem hidratues, duke i dhënë lëkurës hidratimin që i nevojitet për tu dukur më rinore — do të ndjehet më i fortë, plumbues dhe shkëlqyes, pa copëza të thata dhe të ashpra që mund të krijojnë një strukturë të pabarabartë ose të bëjnë linja të shkëlqyera dhe poret. Lëkura juaj do të duket dhe do të ndjehet e përtërirë me këtë krem ​​natë mrekullueshëm hidratues që lufton shenjat e plakjes.

Zvogëlon shenjat e plakjes, siç janë linjat dhe rrudhat.
Redukton pamjen e parregullsive të lëkurës.
Zbut lëkurën e irrituar.
Siguron shërim të dukshëm nga streset mjedisore.
Promovon një çehre më të butë dhe më rinore.

SKU: 2100.01 Kategoria: Brand:
  • Porosit Tani

Anti-Aging Regenerative Night Cream