Anti-Aging Regenerative Day Cream

Anti-Aging Regenerative Day Cream

0 out of 5

Krem dite pa defekt ndaj moshës

Transformoni lëkurën çdo ditë me këtë hidratues përfundimtar të pasur me antioksidant që duhet të jetë një pjesë thelbësore e çdo regjimi të kujdesit ndaj lëkurës kundër plakjes. I fortifikuar me vajin e ëmbël të Jojobës, ushqyes Vitaminat C dhe E dhe Lavender thelbësore, ky është kremi ideal për ditë kundër plakjes.

BRFITIMET E PRODUKTIT:
Zvogëlon shenjat e dukshme të plakjes, siç janë linjat dhe rrudhat.
Përmirëson pamjen e parregullsive të lëkurës.
Zbut irritimin e lëkurës.
Mbron lëkurën kundër streseve të përditshme mjedisore dhe ndotësve.
Promovon një çehre më të butë dhe më rinore.

SKU: 2125 Kategoria: Brand:
  • Porosit Tani

Anti-Aging Regenerative Day Cream