Vitamin C

   
 • You've just added this product to the cart:

  Micellar Cleansing Water With Vitamin C

  0 out of 5

  Micellar Cleansing Water With Vitamin C

  Uje pastrues pa shpëlarje që pastron në thellësi, nxit hidratimin dhe
  unifikon ngjyrën e lëkurës.
  Përdorimi: Aplikoni me një tampon pambuku mbi fytyrë, buzë, sy dhe
  dekolte. Përdoreni në mëngjes dhe mbrëmje.

 • You've just added this product to the cart:

  Vitamin C Instant Radiance Citrus Facial Peel

  0 out of 5

  Vitamin C Instant Radiance Citrus Facial Peel

  Përzierja jonë që forcon shkëlqimin, jo gërryes të Acideve Alpha Hydroxy ndihmon për të rishfaqur dhe strukturuar lëkurën e qetë për të zvogëluar shfaqjen e linjave të imëta dhe rrudhave.

  I pasur me:

  Vitamina C: antioksidues i fuqishëm me vetitë ndriçuese të lëkurës dhe anti-plakje që mund të ndihmojnë për të mbështetur shëndetin e kolagjenit.
  Qërimi i frutave të agrumeve Puree ndihmon për të përmirësuar shfaqjen e njollës, njollave të errëta dhe tonit të pabarabartë të lëkurës.
  Acidi glikolik përdor vetitë e AHA për të ndihmuar në mënyrë të sigurt dhe në mënyrë të efektshme të largoni qelizat e lëkurës së ngordhur të sipërfaqes.

  Qërimi i frutave të agrumeve me veprim të shpejtë ndihmon për të përmirësuar shfaqjen e njollës, njollave të errëta dhe tonit të pabarabartë të lëkurës. E formuluar me Fruit Stay C-50, acide glikolike dhe laktike dhe ekstrakt limoni, kjo zhvishem e fuqishme ndihmon për të liruar dhe hequr qelizat e vdekura të lëkurës dhe papastërtitë për të dhënë rezultate të dukshme. Pas vetëm një përdorimi, zbuloni një shkëlqim të freskët, me pamje të shëndetshëm dhe bukur rrezatues.

  Ne përdorim një formë të qëndrueshme të vitaminës C që nuk do të avullojë ose ndryshojë para se të përvetësohet në lëkurën tuaj, për të punuar më mirë për ju, natyrisht.

 • You've just added this product to the cart:

  Vitamin C Gentle Daily Cleansing Paste

  0 out of 5

  Vitamin C Gentle Daily Cleansing Paste

  C shkëlqimin tuaj shkëlqyes me pastruesin e fytyrës me shumë detyra, për ndriçimin e lëkurës dhe për antioksiduesin e fytyrës, i cili butësisht nxjerr papastërtitë për të zbuluar lëkurën e butë .

  I pasur me:

  Golden Turmeric për të zvogëluar shfaqjen e të metave dhe për të rritur shkëlqimin natyror të lëkurës.

  Rajs antik për të hequr butësisht papastërtitë dhe qelizat e vdekura të lëkurës ndërsa ushqejnë lëkurën.

  E formuluar me Rajs antik ushqyes, ndriçues dhe qetësues, në mbrëmje shafran i Indisë për të krijuar një paste lustruese të përsosur për të ndihmuar pastrimin e lëkurës dhe zvogëlimin e shfaqjes së tonit të pabarabartë të lëkurës, duke zbuluar një çehre rrezatuese dhe të bukur.

 • You've just added this product to the cart:

  Vitamin C No Dark Circles Perfecting Eye Cream

  0 out of 5

  Vitamin C No Dark Circles Perfecting Eye Cream

  Ngjyrosni saktë dhe zvogëloni pamjen e qarqeve të errëta, linjave të imëta dhe puffiness rreth delikatesë nën zonën e syve me këtë krem ndriçues të syve. E pasuruar me shafran i Indisë, Mica dhe antioksidantë ushqyes për t’i siguruar lëkurës hidratim thelbësor dhe lë një çehre të përgjithshme më të ndritshme.

  Pasur me:

  Vitamina C ndihmon në mbështetjen e shëndetit të kolagjenit, duke përmirësuar shfaqjen e lëkurës së dëmtuar nga dielli dhe ndriçon lëkurën.

  Kafeina ndihmon në uljen e puffiness dhe qarqet e errëta.

  Golden Turmeric ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së të metave dhe përqafon shkëlqimin natyror të lëkurës.

  Formuluar me Kafeinë për të ndihmuar në uljen e puffiness dhe qarqet e errëta dhe të lënë sytë duke kërkuar energji. Ideale për të gjitha llojet e lëkurës me sy të fryrë, njollë, ose linja të imëta përreth zonës së syve. Vjen në një aplikues të lehtë për t’u përdorur top-tip.

 • You've just added this product to the cart:

  Vitamin C Renewing Moisturizer

  0 out of 5

  Vitamin C Renewing Moisturizer

  Hidratuesja jonë e lehtë dhe rrezatuese e Vitaminës C mund të ndihmojë në mbështetjen e shëndetit të kolagjenit, i cili është themeli i lëkurës me pamje rinore. Mund të ndihmojë gjithashtu në përmirësimin e shfaqjes së tonit të pabarabartë të lëkurës, linjave të imëta dhe rrudhave në mënyrë që çehra juaj të duket e freskuar dhe e përtërirë. Kremi ynë hidratues me Vitaminë C përmban gjithashtu Probiotics dhe Roobios, të cilat funksionojnë në harmoni me Vitaminë C për të mbrojtur lëkurën tuaj dhe për t’i dhënë asaj një vitalitet të lagështuar.

 • You've just added this product to the cart:

  VITAMIN C CONCENTRATED SERUM

  0 out of 5

  VITAMIN C CONCENTRATED SERUM

  VITAMIN C CONCENTRATED SERUM
  Serum i koncentruar me absorbim të shpejtë dhe veprim të thellë
  që forcon kolagjenin, duke minimizuar pamjen e rrudhave dhe
  duke përmirësuar tonin e pabarabartë të lëkurës.
  – Acidi Hialuronik, hidratuesi intensiv +Vit. C që nuk oksidohet,
  punojnë së bashku për të mbrojtur lëkurën nga streset mjedisore,
  duke ndihmuar në parandalimin e shenjave të plakjes.
  – Aloe vera zbutëse dhe Vit. E hidratojnë për lëkurë të rinuar
  thellësisht.

 • You've just added this product to the cart:

  VITAMIN C INTENSE NIGHT CREAM

  0 out of 5

  VITAMIN C INTENSE NIGHT CREAM

  Ky krem nate luksoz, i pasur në antioksidantë nga probiotikët+
  Rooibos+Vit.C si dhe mjaft hidratues, ofron rivendosjen e
  mbrojtjes gjatë natës dhe nxit rigjenerimin natyral të lëkurës.
  Ideal për të gjitha llojet e lëkurave të prekura nga fotoplakja

 • You've just added this product to the cart:

  Vitamin C Brightening Glow Micellar Wipes

  0 out of 5

  Vitamin C Brightening Glow Micellar Wipes

   

   

  Vitamina C: antioksidues i fuqishëm me vetitë ndriçuese të lëkurës dhe anti-plakje që mund të ndihmojnë për të mbështetur shëndetin e kolagjenit.

  Vitamina B3: ndihmon në uljen e shfaqjes së inflamacionit, skuqjes dhe plakjes së parakohshme të lëkurës.

  Ekstrakt i jamballit: ndihmon për të mbështetur madje tonin e lëkurës, duke zvogëluar shfaqjen e hiperpigmentimit të shkaktuar nga UV.

  Të mbushura me Ekstrakt të jamballit dhe Vitaminë B3,  me fibra natyrale lënë lëkurën të pastër, të butë, të freskuar dhe me shkëlqim.

 • You've just added this product to the cart:

  Vitamin C Brightening Clay Mask

  0 out of 5

  Vitamin C Brightening Clay Mask

  Maskë një-përdorimëshe argjili me Vit. C pastron, zbardh
  lëkurën, e njëtrajtëson atë, duke i ndryshuar tonin dhe pamjen
  e rrudhave brenda vetëm një nate.
  Përdorimi:
  Aplikoni 1 herë në javë në lëkurë të pastër, të thatë, duke
  shmangur zonën e syve dhe buzëve. Lëreni maskën për
  10-15 min. ose deri sa të thahet. Hiqeni me ujë të ngrohtë.
  Më pas përdorni hidratuesin tuaj DERMA.E.