Skin Restore

   
 • You've just added this product to the cart:

  ADVANCED PEPTIDE & COLLAGEN SERUM

  0 out of 5

  ADVANCED PEPTIDE & COLLAGEN SERUM

  Konsideruar si serumi më i mirë me kolagjen dhe peptide për
  një lëkurë që rrezaton shëndet, rini dhe rrezatim.
  Formulë trajtuese ushqyese me veprim të dyfishtë mbi rrudhat
  dhe brazdat e thella për të favorizuar një lëkurë më të lëmuar
  dhe më të re.
  Plotëson fuqishëm nevojat e lëkurës per hidratim falë
  vitaminës E dhe antioksiduesve mjaft efikasë si Vit. C dhe çaji
  jeshil që ofrojnë mbështetje të fuqishme pë-r kolagjenin duke
  sjellë veprim të plotë hidratues dhe anti- moshë.
  Përdorimi: Aplikojeni në lëkurë të pastruar në mëngjes dhe në mbrëmje.
  Mund të përdoret vetem ose së bashku me hidratuesin tuaj të preferuar
  Derma.E.Për të rritur përfitimet nga ky serum moshë – sfidues mund ta
  shoqeroni mepas me Advanced Peptides and Collagen Moisturizer

 • You've just added this product to the cart:

  Advanced Peptide And Collagen Moisturizer

  0 out of 5

  Advanced Peptide And Collagen Moisturizer

  Formulë e re dhe e përmirësuar! Ky hidratues
  me efekt lifting tashmë me kompleksin
  Advanced Peptide + Collagen është një krem
  revolucionar me veprim të dyfishtë për të
  zbehur dukshëm dhe reduktuar edhe rrudhat
  më të thella, si dhe së bashku me Pycnogenol
  këtë antioksidues të fuqishëm, hidraton
  lëkurën e cila do të duket më e mbushur dhe
  më elastike.Nga ana tjetër përmirëson
  pamjen e tonit të lëkurës dhe cilësinë e saj.
  Përdorimi: Aplikojeni në lëkurë të pastruar,-
  në mëngjes dhe në mbrëmje.

 • You've just added this product to the cart:

  ADVANCED PEPTIDE & COLLAGEN EYE CREAM

  0 out of 5

  ADVANCED PEPTIDE & COLLAGEN EYE CREAM

  Me dy veprime dukshëm hidratues dhe lifting
  zbut pamjen e rrudhave më të thella dhe rrudhave
  “ këmbë pate”, për pamje më rinore, më
  të ndritshme të zonës së syve.
  Formula e avancuar kombinon Peptidet e
  fuqishme kundër plakjes :
  • Matrixyl® synthe’6®: nxit prodhimin e kolagjenit
  për lëkurë më të tonifikuar dhe të mbushur.
  • Argireline®: redukton rrudhat duke i dhënë butësi lëkurës si dhe
  me antioksiduesit nga çaji jeshil dhe vitaminat A, E, Pycnogenol® për
  një pamje plot rini dhe rrezatim.
  Përdorimi:
  Në mëngjes dhe në mbrëmje me goditje te lehta në tërë zonën e syve.