Firming

   
 • You've just added this product to the cart:

  Hydrating Day Cream

  0 out of 5

  Hydrating Day Cream

  Për lëkurë të thatë & shumë të dehidratuar.

  -Hidraton plotësisht lëkurën për të zvogëluar pamjen e rrudhave të vogla të shkaktuara nga dehidratimi.

  Me acid hialuronik dhe e pasuruar me antioksidantët , anti moshë, çaj jeshil,vitamina C dhe E, si dhe Aloe zbutëse , kjo formulë ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga radikalët e lira dhe efektet e mjedisit.

  Përdorimi:Aplikoni një sasi të vogël në majat e gishtave dhe përhapeni në të gjithë fytyrën dhe dekoltenë me goditje të lehta nga posht lart.

 • You've just added this product to the cart:

  Ultra Hydrating Serum

  0 out of 5

  Ultra Hydrating Serum

  Serumi më i mirë me acid hialuronik vegan në dispozicion,me një formulim që përmban ushqyes të domosdoshëm për lëkurën, mbush me hidratim intesiv,lëmon rrudhat e imta duke i dhënërivitalizim dhe rigjenerim lëkurës.Ky serum  është një shtresë e vlefshme për çdo rutinë të kujdesit të lëkurës,veçanërisht për lëkurat e thata.

  Përdorimi:Aplikoni një shtresë të pasur mbi fytyrë dhe dekolte të pastër.Në mëngjes dhe mbrëmje, vetëm ose në kombinim me hidratuesin tuaj të preferuar Derma E.

 • You've just added this product to the cart:

  Hydrating Scrub

  0 out of 5

  Hydrating Scrub

  Pastron thellësisht lëkurën nga qelizat e vdekura dhe papastërtitë falë pudrave nga lëvozhga e arrës.Me Acid Hialuronik dhe Vitamina A nxit rigjenerimin e lëkurës,njëtrajtëson dhe lëkura do të ketë një shkëlqim vibrues rinor.

  Përdorimi:Shkumboni një sasi të vogël në lëkurë dhe qafën,pastaj shpëlajeni tërësisht me ujë.Përdoreni 1-2 herë në javë.

 • You've just added this product to the cart:

  Purifing 2-in 1 Charcoal Mask

  0 out of 5

  Purifing 2-in 1 Charcoal Mask

  Kjo maskë e dyfishtë ,detox&purifing pastron poret nga toksinat dhe eksofolion butësisht lëkurën.Me Karbonin e Aktivizuar, Farerat e Kajsisë,Algat e Detare & Bladderwrack.

  Përdorimi:Aplikoni 1 herë në javë,maskën në lëkurë të pastër, të thatë,duke shmangur zonën e syve dhe buzëve.Lëreni për 10-15 min ose derisa të thahet.Lagni gishtat dhe masazhoni fytyrën për të aktivizuar përbërësit eksfoliues.Shpërjajeni.

 • You've just added this product to the cart:

  Purifing Daily Detox Scrub

  0 out of 5

  Purifing Daily Detox Scrub

  Eksfoliues natyral me Pudrat e farave të kajsisë dhe çajin jeshil  antioksidues, dhe kompleksin pastrues dhe detoksifikues të vetë linjës, largon mikro-ndotësit dhe papastërtitë për një shkëlqim të freskët, të shendetshëm të lëkurës.

  Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël në lëkurë të lagur ose të thatë dhe masazhojeni lehtë me lëvizje rrethore.Shpëlajeni me ujë të vakët.Mjaft e butë për përdorim të përditshëm.

 • You've just added this product to the cart:

  Purifing Gel Cleanser

  0 out of 5

  Purifing Gel Cleanser

  Formulë pa sulfate, me ph të balancuar që përveç Karbonit të aktivizuar dhe kompleksit pastrues dhe detoksifikues përmban edhe Aloe Vera Juice që ripërtërin lëkurën.

  Përdorimi:Shkumboni një sasi të vogël butësisht mbi fytyrë dhe qafë,pastj shpelajeni tërësisht me ujë.Përdoreni në mëngjes dhe mbrëmje.

 • You've just added this product to the cart:

  Firming DMAE Toner

  0 out of 5

  Firming DMAE Toner

  Ribalanconi pH-in e lëkurës suaj pas pastrimit dhe përgatiteni që të merrni lagështi ose trajtim me këtë tonik të fortë për fytyrën. Formula jonë përmban DMAE, e njohur si agjent për forcimin e natyrës, Acid Alpha Lipoic, i njohur si antioksidues universal dhe C-Ester plus astringentë natyralë Magjistare Hazel, Horsetail dhe Gështenjë të Kuajve, dhe qetëson Lemon Grass dhe Kamomil. Refreson, qetëson dhe qetëson lëkurën me çdo përdorim. pH e ekuilibruar. 100% vegan, pa paraben, pa sulfate, pa vaj mineral, pa lanolinë, pa gluten, pa OMGJ.

   

 • You've just added this product to the cart:

  FIRMING DMAE MOISTURIZER

  0 out of 5

  FIRMING DMAE MOISTURIZER

  Kjo formulë rimbushëse i dhuron lëkurës hidratim të plotë dhe të thellë, ushqyerje
  falë edhe vajit Jojoba dhe ringjeshje. Ideale për ata që janë në kërkim të lifting-ut
  dhe tonifikimit të dukshëm të fytyrës apo dekoltesë.

 • You've just added this product to the cart:

  FIRMING DMAE SERUM

  0 out of 5

  FIRMING DMAE SERUM

  Trajtoni lëkurën me një përqendrim intensiv të përbërësve
  ngjeshës të lëkurës me këtë serum të fuqishëm të fytyrës. Kjo
  formulë e mëndafshtë, e lë lëkurën të shëndetshme, të ushqyer,
  më të fortë dhe më të tonifikuar. Ideale për ata që janë në kërkim
  të një trajtimi të fuqishëm që sjell hidratim dhe ngjeshje të lëkurës.
  Përdorimi: Shpërndajeni me majat e gishtave në fytyrë dhe në
  dekolte. Mund të përdoret vetëm ose nën hidratuesin tuaj.
  Përdoret dy herë në ditë

 • You've just added this product to the cart:

  Firming DMAE Eye Lift

  0 out of 5

  Firming DMAE Eye Lift

  Ky krem për zonën e syve multi-veprues: lifting, ngjesh,tërheq
  lëkurën, ndërsa redukton rrudhat këmbë pate. Glikopeptidet
  InstaLift® nga manat Goji shtojnë më tej efektin forcues, lifting dhe
  antioksidues, peptidet e avancuara Argireline® dhe Matrixyl®
  synthe’6® punojnë së bashku për të qetësuar muskujt e fytyrës dhe
  sintetizuar përbërësit kryesorë duke parandaluar formimin e
  rrudhave të reja dhe reduktuar rrudhat që kanë dalë tashmë.
  Përdorimi:
  Aplikoni një sasi të vogël me majat e gishtave duke ushtruar presion
  të lehtë, në gjithë zonën orbitale. Për rezultate më të mira, përdoreni
  në mëngjes dhe mbrëmje. Mund të përdoret nën make-up.