Anti Rrudhë &Kunder Plakjes

   
 • You've just added this product to the cart:

  Anti Wrinkle Renewai Cream

  0 out of 5

  Anti Wrinkle Renewai Cream

  Nxit rinovimin e qelizave të lëkurës për të zvogëluar pamjen dhe
  gjatësinë e rrudhave. Vit. A së bashku me Vit. E antioksiduese, Allantoinë
  dhe Panthenol qetësues, si dhe vajrat e susamit & lulediellit
  ushqyes, depërtojnë në shtresat e thella të lëkurës për të trajtuar të
  gjitha problemet e plakjes së saj.
  Përdorimi: 2 herë/ditë me goditje të lehta për lart, në lëkurë të pastër.

 • You've just added this product to the cart:

  ANTI-WRINKLE CLEANSER

  0 out of 5

  ANTI-WRINKLE CLEANSER

  Formulë natyrale pastruese e thellë falë veprimin gërryes të butë të
  Acidit glikolik dhe purifikuese falë ekstrakteve të bimëve detare,
  energjizuese dhe forcuese e lëkurës, falë vit. A dhe papajas

  Përdorimi: Hidhni një sasi të vogël në duart e lagura, masazhoni fytyrën
  dhe dekoltenë. Shpëlajeni.

 • You've just added this product to the cart:

  Anti-Wrinkle Toner

  0 out of 5

  Anti-Wrinkle Toner

  Tonifikues i lëkurës që ribalancon, rifreskon dhe ngushton poret pas
  pastrimit. Me ph të balancuar, pa alkool ky tonifikues përveç Vit.A
  rinuese, përmban edhe ekstrakte bimësh detare purifikuese. Lëkura do
  të shndërrisë freski dhe shëndet.
  Përdorimi: Pas pastrimit, lagni një disk pambuku me Toner. Kalojeni butësisht
  ne fytyrë & dekolte me lëvizje me drejtim për lart. Lëkura juaj është gati për
  hidratuesin tuaj të preferuar DERMA E.

 • You've just added this product to the cart:

  Anti-Wrinkle Scrub

  0 out of 5

  Anti-Wrinkle Scrub

  Shfarosni qelizat sipërfaqësore t të pajetë dhe pastroni papastërtitë me këtë formulë pastruese të rafinimit pro-class. Me Vitaminën A që rinovon lëkurën, pastron Ekstrakte të Bimëve Detare, duke thithur Acidin Glikolik, Pluhurin e Farave të Kajsisë dhe Papaja, kjo formulë zbulon një çehre të shëndetshme, të butë, me pamje më të re. 100% vegan, pa paraben, pa sulfate, pa minerale vaj, pa lanolinë, pa gluten, pa OMGJ.

   

 • You've just added this product to the cart:

  Anti-Aging Regenerative Serum

  0 out of 5

  Anti-Aging Regenerative Serum

  Zyrtarisht serum nate kundër rrudhave
  Serumi ynë kundër plakjes është i forcuar me Acide glikolike për të ekstraktuar butësisht lëkurën për të ndihmuar në pakësimin e shfaqjes së linjave të imëta, rrudhave dhe lëkurës së shurdhër. Ndërsa, një përzierje e fuqishme antioksiduese e vitaminave A & E ndihmon për të rimbushur dhe ushqyer lëkurën.

  Pasur me:

  Vitamina A: ndihmon për të zvogëluar pamjen e linjave të imëta dhe rrudhave për një pamje më të freskët, më të re.

  Vitamina E: një antioksidant që ndihmon në ushqimin dhe përmirësimin e shfaqjes së strukturës së lëkurës.

  Acidi glikolik: ndihmoni në hollimin për të hequr me siguri qelizat e vdekura të sipërfaqes së lëkurës.

  Ky serum që rinovon lëkurën ndihmon për të mbajtur pamjen e lëkurës tuaj të butë  për një fytyrë më të re, rrezatuese dhe me pamje më të shëndetshme.

 • You've just added this product to the cart:

  Eye Wrinkle Cream

  0 out of 5

  Eye Wrinkle Cream

  Përdorimi:1 herë/ditë në tërë zonën e syve.
  Zbeh dukshëm rrudhat ekzistuese dhe parandalon formimin e tyre
  rreth zonës delikate të syve. Me Vit.A, Vit. E + çaj jeshil antioksidues
  mbrojnë lëkurën nga radikalet e lira. Vaj Avokado, Susami
  dhe luledielli, hidratojnë dhe rimbushin lëkurën. Me përdorim të
  vazhdueshëm, sytë do të duken më të gjallë dhe të rinuar.

 • You've just added this product to the cart:

  ANTI-WRINKLE Treatment Oil

  0 out of 5

  ANTI-WRINKLE Treatment Oil

  Koncentrat i fuqishëm i Vitaminave A rinuese & E rigjeneruese në një
  bazë të pastër vaji Carthamus tinctoris, që do të nxisë rigjenerimin e
  qelizave të lëkurës. Ideal edhe për lëkurën e ndjeshme. Lëkura do të
  rrezatojë freski dhe bukuri.
  Përdorimi: një sasi e vogël në majë të gishtave masazhohet ne fytyrë &
  dekolte me lëvizje për lart dhe sidomos në zonat e thata. Përdoreni sipas
  dëshirës.

 • You've just added this product to the cart:

  Anti-Aging Regenerative Day Cream

  0 out of 5

  Anti-Aging Regenerative Day Cream

  Krem dite pa defekt ndaj moshës

  Transformoni lëkurën çdo ditë me këtë hidratues përfundimtar të pasur me antioksidant që duhet të jetë një pjesë thelbësore e çdo regjimi të kujdesit ndaj lëkurës kundër plakjes. I fortifikuar me vajin e ëmbël të Jojobës, ushqyes Vitaminat C dhe E dhe Lavender thelbësore, ky është kremi ideal për ditë kundër plakjes.

  BRFITIMET E PRODUKTIT:
  Zvogëlon shenjat e dukshme të plakjes, siç janë linjat dhe rrudhat.
  Përmirëson pamjen e parregullsive të lëkurës.
  Zbut irritimin e lëkurës.
  Mbron lëkurën kundër streseve të përditshme mjedisore dhe ndotësve.
  Promovon një çehre më të butë dhe më rinore.

 • You've just added this product to the cart:

  Anti-Aging Regenerative Night Cream

  0 out of 5

  Anti-Aging Regenerative Night Cream

  Krem natë që nuk e kundërshton moshën

  Zgjoheni me lëkurë me pamje të bukur që ndjehet e butë, e lëmuar dhe e butë. Krem nate rigjeneruese kundër plakjes së DERMA E punon për të kthyer orën gjatë gjumit. Ky krem ​​i fuqishme kundër plakjes së natës është formuluar posaçërisht për të ushqyer lëkurën me antioksidantë të fuqishëm si dhe përbërës të tjerë natyrorë që kanë vërtetuar efektivitetin kur bëhet fjalë për krijimin e pamjes së një çehre rrezatuese. Krem nate përmban dy nga antioksidantët më të fortë për aplikim topik: Astaxanthin është 500 herë më i fuqishëm se Vitamina E në neutralizimin e radikalëve të lirë, dhe Pycnogenol® është 50 herë më i fuqishëm se Vitamina E në luftën kundër dëmtimit të radikalit të lirë. Ky është gjithashtu një krem ​​natë suprem hidratues, duke i dhënë lëkurës hidratimin që i nevojitet për tu dukur më rinore — do të ndjehet më i fortë, plumbues dhe shkëlqyes, pa copëza të thata dhe të ashpra që mund të krijojnë një strukturë të pabarabartë ose të bëjnë linja të shkëlqyera dhe poret. Lëkura juaj do të duket dhe do të ndjehet e përtërirë me këtë krem ​​natë mrekullueshëm hidratues që lufton shenjat e plakjes.

  Zvogëlon shenjat e plakjes, siç janë linjat dhe rrudhat.
  Redukton pamjen e parregullsive të lëkurës.
  Zbut lëkurën e irrituar.
  Siguron shërim të dukshëm nga streset mjedisore.
  Promovon një çehre më të butë dhe më rinore.